kto sme

 

e-shop: www.alfanatur.sk

KREIDEZEIT

KREIDEZEIT je firma s dlhoročnou tradíciou pôsobiaca v Nemecku. Vyrába olejové a vápenné farby z čisto 100% prírodných a nejedovatých surovín. Výrobky sa používajú pre interiér a exteriér.
Ako jeden z mála svetových výrobcov, pri výrobe svojich výrobkov používa staré, stáročiami osvedčené receptúry. Na výrobe spolupracujú aj nemeckí pamiatkari. Ich výrobky neobsahujú umelé - ropné prísady.
Takto ošetrený povrch je maximálne paropriepustný, vzdušný, vytvára v priestore pre ľudské telo prijateľné, čisté a príjemné prostredie (veľmi vhodné pre alergikov a astmatikov) a pre zdravie nie je škodlivý.
Získané výrobky sú veľmi dobre remeselne spracovateľné pre rôzne techniky použitia a rôznorodé podklady. Nepoužiteľný výrobok môže byť priamo použitý v komposte alebo zlikvidovaný ako komunálny odpad.
Výrobky sú exportované najviac do Japonska, Austrálie, Rakúska, Talianska, Francúzska, Švajčiarska a prostredníctvom našej spoločnosti i na Slovensku.

KREIDEZEIT, ako čisto prírodný náter bez chémie, je od roku 2002 najpoužívanejšou značkou na Slovensku pre povrchovú úpravu drevostavieb. Je jediná značka, ktorá sa môže používať pre ošetrenie hlinených stavieb a omietok aby sa zachovali vlastnosti hliny.

Výhradný dovozca pre SR

 

alfanatur-logo


alfa natur, s.r.o., ŽILINA
výhradný dovozca pre SR
tel.: 041/51 66 286, mobil: 0907 173 424
www.kreidezeit.sk
info@kreidezeit.sk